Sexualita

Návod pre mužov – ako dostať babu do postele

228

Ženy majú radi sex a milostný život rovnako ako my muži. Ak nie viac .-)  Problém v spoločnosti je že nemôžu ukázať svoj záujem otvorene na verejnosti, resp. svoj záujem tak dávajú najavo inak ako my muži. My muži sa snažíme prezentovať svoju silu, sociálne postavenie, odhodlanosť, sebavedomie, dobrodružstvo, humor, zatiaľ čo ženy …sa držia radšej „skrátka“. Dívajú sa na nás, pozorujú, komentujú …a čakajú.

 

Od veky vekov sa očakávalo, že muži dobýjajú ženy. Nie naopak. Ani dnes sa na tomto prístupe príliš nezmenilo. My muži dobýjame, ženy na oplátku selektujú. Iniciatíva je na nás, mužoch. Bez vetra sa však ani lístok nepohne.

 

Tí ktorí si to uvedomujú, majú výsledky. V praxi života. V kontakte so ženami. Priateľky, milenky, partnerky …ak ich chcete ako muž získať, je načase vyjsť s kožou na trh .-)

 

K tomu, aby ste teda dostali Váš nový objav – sexi ženu zo schôdzky priamo na sex – si v prvom rade musí veriť. Znamená to „mať zdravé sebavedomie“. Ak si neveríte Vy, ako môžete presvedčiť ženu ?

 

banner

 

Našťastie existujú spôsoby, princípy a metódy ako byť v tejto oblasti maximálne efektívny. Ak balíte ženu, prvým krokom je výber toho správneho cieľa. Znamená to „správny výber“. Nie každá žena ktorú stretávate večer v klube či na diskotéke tam prišla loviť, rovnako ako Vy – s cieľom zažiť nočné dobrodružstvo a la sex s neznámym.“ Prax zvodcov nočných klubov  je – vedieť vyselektovať tie, ktoré sú v klube s cieľom zabaviť sa, tie ktoré sú tam s cieľom nájdenia si stálejšieho partnera (priateľa) a nakoniec tie, ktoré sú tam pre samotný sex. Tie sú ciel.

 

Druhým krokom je „aktivita a iniciatíva“. Znamená to, že nestačí na dotyčnú len pozerať, či poslať jej drink po barmanovi bez ďalšej akcie. To čo budete potrebovať je, vyjsť zo zóny komfortu a ženu fyzicky osloviť. Nastáva fáza „oslovenia“ kedy žene dávate prvý signál záujmu. Existujú efektívne postupy ako to urobiť tak, aby ste zabodovali už pri samotnom „otvorení“.

 

Ďalším krokom je „ženu zaujať, dopriať jej v ďalšej fáze hry dostatok istoty, bezpečia a komfortu“. V kombinácii s technikami zvádzania sa „krok po kroku“ v očiach ženy (v jej srdci, mysli aj vagíne) stávate „zaujímavý, atraktívny aj ….sexuálny“ na to, aby sa Vám oddala.

 

Ženy na to, aby mali s Vami sex, potrebujú nadviazať „vzťah“. Vzťahom môže byť aj známosť na jednu noc. Dôležitý je však pre ženu ten „pocit“ že sa poznáte, niečo ste spolu prežili, ste ako muž zaujímavý a pre ňu v daný moment príťažlivý. Ste tým „osudom“ ktorý jej ho prihral do cesty. Ak jej tieto pocity dáte, ste na ceste k jej získaniu. Odmenou bude sex s ňou. Nie sú veľmi rady a ani sa nechcú cítiť, že dostali lacnú sex ponuku. V ženskom ponímaní je to zamienanie si so štetkou, čo je myšlienka, ktorej sa chcete určite vyhnúť.

 

Ako ľahko sa o tom píše, tak „zložité“ to je v praxi samotnej. Preto – teóriu pretaviť do praxe – je tá najlepšia škola.  Viac ako 1200 absolventov našich kurzov a tréningov zvádzania sú najlepším dôkazom toho, že byť v kontakte so ženami úspešný – vôbec nie je dielom náhody, peňazí, veku či krásy. Práve naopak – je to cielený a veľmi efektívny  postup, umenie ktoré ak ovládate, ženy Vašu prítomnosť milujú. Staňte sa atraktívnym mužom. My Vás to naučíme. Krok po kroku:  http://seduction.sk/